Regulamin portalu

Regulamin korzystania z usług turystycznego serwisu ogłoszeniowego www.i-noclegi.pl


§1
Właścicielem serwisu turystycznego www.i-noclegi.pl jest firma NETA.PL

Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne. Automatycznie po dodaniu ogłoszenia aktywowany jest bezpłatnie Pakiet Standard na 365 dni.

§2

Odnowienie Pakietu Standard na kolejny rok pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem. Nie oznacza to jednak, iż ogłoszeniodawca jest zobligowany do jego przedłużenia na kolejny rok.

Powiadomienia o kończącej się aktywności ogłoszenia wysyłane są drogą mailową: 14, 7 i 1 dzień przed końcem ważności konta.

W przypadku braku wpłaty ogłoszenie zostanie automatycznie wyłączone w wynikach wyszukiwarkiStrona WWW z ogłoszeniem nie jest usuwana. Zostają włączone reklamy w nieopłaconym ogłoszeniu do czasu ewentualnego przedłużenia ogłoszenia na kolejny rok.
 
§3

Istnieje możliwość dodatkowego wyróżnienia ogłoszenia w serwisie poprzez wykupienie tzw. pakietu VIP. Okres ważności pakietu to 30 dni, 90 dni lub 365 dni.

Pakiet VIP umożliwia:
  • Umieszczenie ogłoszenia na stronie głównej
  • Wyróżnienie ogłoszenia w wynikach wyszukiwarki
  • Podwyższone miejsce w wyszukiwarce (ogłoszenie w ramce z napisem: Polecamy)
  • Ukrycie górnego oraz dolnego paska w szczegółowym opisie ogłoszenia - ogłoszenie wygląda jak samodzielna strona WWW

Cennik pakietu VIP znajduje się w dziale cenniku.

Powiadomienia o kończącej się usłudze VIP wysyłane są drogą mailową: 14, 7 i 1 dzień przed końcem ważności pakietu.
 
§4

Nasz system umożliwia podpięcie zewnętrznej domeny (Własny serwer WWW) do ogłoszenia jako opcji dodatkowo płatnej (więcej informacji w cenniku). Dodatkowo otrzymują Państwo statystyki oglądalności z naszego serwera Państwa ogłoszenia / strony WWW. W tym celu niezbędny jest kontakt z Administratorem serwisu.
 
§5
  
Podstawą dodania ogłoszeń jest zarejestrowanie się w serwisie www.i-noclegi.pl. Rejestracja na stronie www.i-noclegi.pl jest dobrowolną decyzją Użytkownika. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych. Strona www.i-noclegi.pl umożliwia samodzielną modyfikację ogłoszenia. W przypadku chęci usunięcia ogłoszenia należy wysłać wiadomość do Administratora z emaila podanego przy rejestracji celem weryfikacji ogłoszeniodawcy. W wiadomości należy podać Państwa login (nazwę domeny w naszym portalu).
 
§6

Firma Neta.pl, operator strony  www.i-noclegi.pl, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników strony www.i-noclegi.pl. Zastosowane przez Neta.pl zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie. 

§7

Firma Neta.pl nie przetwarza ani nie udostępnia innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony.
 
§8
 
W ogłoszeniach zabronione jest wprowadzanie linków do konkurencyjnych portali lub stron noclegowych. W serwisie mogą być umieszczane tylko i wyłącznie linki do stron prywatnych lub firmowych danego ośrodka noclegowego.

§9
 
W przypadku zamieszczenia ogłoszenia w której treść zawiera niecenzuralne sformułowania, sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, narusza czyjąś prywatność i godność, jest reklamą konkurencyjnej firmy Neta.pl, a także zawiera nieprawidłowe wpisy lub ukryte znaczniki w kodzie HTML, takie ogłoszenie nie zostanie opublikowane.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń. Wszelkie materiały, zdjęcia itp. są własnością ogłoszeniodawców i nie mogą być rozpowszechniane bez ich zgody. 

Nie weryfikujemy również treści ogłoszeń i autentyczności zdjęć. Nie wykonujemy żadnych zmian w ogłoszeniach użytkowników.

Administrator ma prawo do zablokowania bądź usunięcia ogłoszenia, w przypadku używania go do celów niezgodnych z prawem, polegających na wymuszeniu jakiejkolwiek korzyści majątkowej bądź poświadczających nieprawdę.

§10

Na każdą wpłatę wystawiamy FV - w tym celu po zalogowaniu się na swoje konto należy uzupełnić dane w zakładce dane do faktury.

Płatności za ogłoszenie / pakiet VIP można dokonać za pomocą przelewów on-line które są dostępne po zalogowaniu się na swoje konto lub tradycyjnym przelewem na numer rachunku:
 
Bank Pekao SA
95 1950 0001 2006 0421 8917 0002

NETA.PL
42-520 Dąbrowa Górnicza
ul. Wapienna 2
 
Ogłoszeniodawca ma prawo do natychmiastowego usunięcia swojego ogłoszenia.


§12
 
Redakcja serwisu www.i-noclegi.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.
 

§13
 
Podstrona FAQ (Najczęstsze pytania i odpowiedzi) jest integralną częścią niniejszego regulaminu.

§14

 
Korzystanie z serwisu www.i-noclegi.pl oznacza akceptację regulaminu.
 
§15
 
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.